SFZ-M35VA
Geschikt voor buiten-units met typenummer
MXZ-5F102 VF
MXZ-6F122 VF
Unieke functies
Een nieuwe reeks vloerinbouw-units SFZ-M met een vermogen van 2,5 – 5,0 kW voor Single- en Multisplit toepassingen.
+ Geluidsniveau van slechts 25 dB(A).
+ Hoge energie-efficiëntie tot A+ / A++ in koel- en verwarmingsmodus.
+ SFZ-M binnen-units zijn geschikt voor Multi split-toepassingen met R32
+ Externe statische druk tot 0 – 60 Pa
+ Installatiediepte 200 mm
+ Diverse inbouwmogelijkheden: Met luchtaanzuiging vanaf de onderkant of vanaf de voorkant
Nieuwe buiten-units met R32
De nieuwe R32-systemen bieden de volgende voordelen:
+ Aanzienlijke reductie van het CO2 -equivalent
+ Hogere energie-efficiëntie
Weergave energieverbruik
Flexibele installatie
Drie mogelijke installaties:
  • Staand
  • Ingebouwd
  • In de wand
Oriëntatie van de luchtstromen
Geschikt voor ruimtes tot max 117 m3
Goed geïsoleerde ruimte capaciteit: max 117 m3
Minder goed geïsoleerde ruimte: max 87 m3
Capaciteit
  • Koelen 3,5 kW
  • Verwarmen 4,1 kW
Energielabel
  • Koelen t/m groen Energielabel A++
  • Verwarmen t/m groen Energielabel A+
Typenummer
  • Binnen-unit SFZ-M35VA
  • Bediening Infrarood afstandsbediening
Afmetingen in cm
  • Binnen-unit  69 × 99,7 × 20
Efficiëntie en prestatie
  • SEER
  • SCOP
Geluidsniveau
  • Binnen-unit 25 dB(A) (laag)
Ook verkrijgbaar in type: 25, 50, 60 en 71,
Standaard hebben alle airco-units 5 jaar garantie!
Voor meer informatie klikt u hier.
5 jaar garantie airconditioning
Aanvullende informatie
Gewicht 15 kg
Merk
Mitsubishi Electric
Uitvoering
Vloerinbouw-unit
Uitvoering set
Exclusief buiten-unit, Multi split
Kleur
Aluminium
Capaciteit
3,5 kW