PCR-M60V-200E
Verwarmen, koelen en warm tapwater
De buiten-units zijn beschikbaar in de types SWM80, SWM100, SWM120 en SWM140.
Deze set bestaat uit
Binnen-unit ERST20F-VM2E
+ Buiten-unit PUZ-SWM60 VAA
+ Hoofdbediening
+ Sifon set
De Ecodan E-Generatie Hydrobox
+ Verwarming, koeling en warm tapwater tegen 500% rendement
+ Gegarandeerde werking tot buitentemperaturen van -25°C
+ Aanvoertemperatuur tot 68°C
+ Geen gasaansluiting nodig
+ 100% koolmonoxide vrij
+ Compacte plug-and-play installatie
+ Forse EPC-verlaging
+ Komt in aanmerking voor ISDE-subsidie
De voordelen van een Power inverter
+ 5 kW tot 14 kW nominaal vermogen
+ Energie-efficiëntieklasse tot A+++
Max. watertemperatuur 68°C
+ Toepassingsgebied verwarmen -20°C
Geschikt voor oppervlaktes tot max 150 m2
Woning met WTW-installatie: max 150 m2
Woning zonder WTW met gemiddelde isolatie: max 109 m2
Capaciteit (buiten temperatuur/cv water aanvoer temperatuur)
Typenummer
  • Binnen-unit ERST20F-VM2EE
  • Buiten-unit PUZ-SWM60 VAA
Efficiëntie en prestatie
Energielabel
  • Verwarmen
  • Tapwater
Afmetingen in cm (HxBxD)
  • Binnen-unit 160 x 59,5 x 68
  • Buiten-unit 104 x 105 x 48
Geluidsniveau
  • Binnen-unit 29 dB(A)
  • Buiten-unit 41 dB(A) (tot 36 dB(A) met geluidsdemping)
Ook verkrijgbaar in type: 80, 100, 120 en 140
Standaard hebben alle warmtepompen 5 (tot 10) jaar garantie!
Voor meer informatie klik hier.
5 jaar garantie airconditioning
Aanvullende informatie
Gewicht 230 kg
Merk
Mitsubishi Electric
Productserie
Ecodan
Uitvoering
All electric, Hybride, Lucht-water
Uitvoering set
All-in-one
Inverter techniek
Power inverter
Kleur
Wit standaard
Capaciteit
6,0 kW
Geschikt voor ruimtes
tot 150m²
Typenummer set
PCR-M60V-200E
Typenummer binnen-unit
ERST20F-VM2E
Typenummer buiten-unit
PUZ-SWM60V-300E
Geluidsniveau binnen-unit (laag)
29 dB(A)
Geluidsniveau buiten-unit (koelen, op 1m in het vrije veld)
41 dB(A)
Energielabel tot
A+++
Gewicht binnen-unit
109 kg
Gewicht buiten-unit
113,5 kg
Voorgevuld tot
1,8 kg
Koelleiding diameters
1/4-5/8
Koelmiddel
R32
Max. leidinglengte
50 meter
Bronboring nodig
Nee
Draadloze bediening
Optioneel
Voeding
230 V
Afzekerwaarde
16 A