FTXA42AW+RXA42B Wit
 Schone en gezonde lucht dankzij de Daikin Flash-streamer technologie
 Optimale luchtstroom voor een betere temperatuurverdeling in de ruimte dankzij het Coanda-effect
Coanda effect Daikin Airconditioning
Lagere milieu-impact dankzij R-32 koudemiddel
 Seizoensrendement tot A+++ in koel- en verwarmingsmodus
 Bijna onhoorbaar
Compact systeem, slecht 189 mm diep
Online-bediening
 Winner Design Award
Design award Daikin Stylish Airconditioning
Standaard geleverd met ingebouwde WiFi-Adapter
Geschikt voor ruimtes tot max 140 m3
Goed geïsoleerde ruimte capaciteit: max 140 m3
Minder goed geïsoleerde ruimte: max 84 m3
Capaciteit
  • Koelen 4,2 kW
  • Verwarmen 5,4 kW
Energielabel
  • Koelen groen Energielabel A++
  • Verwarmen groen Energielabel A++
Typenummer
  • Binnen-unit FTXA42AW
  • Buiten-unit RXA42B
Afmetingen in cm
  • Binnen-unit 29 x 79,8 x 18,9
  • Buiten-unit 73,4 x 87 x 37,3
Efficiëntie en prestatie
  • SEER 7,50
  • SCOP 4,6
Geluidsniveau
  • Binnen-unit 21 dB(A) (fluisterstil)
  • Buiten-unit 48 dB(A)
Ook verkrijgbaar in type: 15 (multi) 20, 25, 35, 50
Standaard hebben alle airco-units 5 jaar garantie!
Voor meer informatie klikt u hier.
5 jaar garantie airconditioning
Aanvullende informatie
Gewicht 80 kg
Merk
Daikin
Productserie
Bluevolution, Stylish
Uitvoering
Wand-unit
Uitvoering set
Single split
Kleur
Wit
Capaciteit
4,2 kW
Geschikt voor ruimtes
tot 140m³
Typenummer set
FTXA42AW+RXA42B
Typenummer binnen-unit
FTXA42AW
Typenummer buiten-unit
RXA42B
Gewicht binnen-unit
12 kg
Gewicht buiten-unit
50 kg
Geluidsniveau binnen-unit (laag)
21 dB(A)
Geluidsniveau buiten-unit (koelen, op 1m in het vrije veld)
48 dB(A)
Energielabel tot
A++
Koelleiding diameters
1/4-1/2
Max. leidinglengte
30 meter
Koelmiddel
R32
Voeding
230 V