FCAHG71H + RZAG71NV/NY – Hoog rendement
Unieke 360˚ luchtuitblaas voor een optimaal rendement en comfort.
Bekijk film
Bekijk details
Kenmerken
+ Bewegings- en vloersensor (optioneel)
+ Afwezigheidsfunctie (optioneel)
+ Tochtpreventie
+ Individuele lamellenregeling
+ Alleen ventileren
+ Fluisterstille werking
+ Automatisch omschakelen koelen/verwarmen
+ Anti-plafondvervuiling
+ Ontvochtigingsfunctie
+ Luchtfilter
+ Geschikt voor multi-split
Geschikt voor ruimtes tot max 237 m3
Goed geïsoleerde ruimte capaciteit: max 237 m3
Minder goed geïsoleerde ruimte: max 178 m3
Capaciteit
  • Koelen 6,8 kW
  • Verwarmen 7,5 kW
Energielabel
  • Koelen groen Energielabel A++
  • Verwarmen groen Energielabel A++
Typenummer
  • Binnen-unit FCAHG71H
  • Frontpaneel BYCQ140EB
  • Buiten-unit RZAG71NV/NY
Afmetingen in cm
  • Binnen-unit 29 x 84 x 84
  • Buiten-unit 99 x 94 x 32
Efficiëntie en prestatie
  • SEER 7,9
  • SCOP 4,61
Geluidsniveau
  • Binnen-unit 29 dB(A)
  • Buiten-unit tot 48 dB(A)
Ook verkrijgbaar in type: 100, 125 en 140 (op aanvraag)
Standaard hebben alle airco-units 5 jaar garantie!
Voor meer informatie klikt u hier.
5 jaar garantie airconditioning
Aanvullende informatie
Gewicht 95 kg
Merk
Daikin
Uitvoering
Cassette-unit
Uitvoering set
Single split
Productserie
Roundflow
Kleur
Zwart standaard, Zwart
Capaciteit
7,1 kW